zaman / mekan
farketmez

Sensörlü Hareket Yakalama

xsens mvn lınk

Profesyonel hareket yakalama çözümlerimiz vücut hareketlerini birebir olarak oyun karakterine aktarmayı sağlar. Sen ne yaparsan, karakterin de aynısını yapar.

Endüstri lideri hareket yakalama kıyafeti

MVN Link, Xsens hareket yakalama portföyündeki amiral gemisi ürünümüzdür. 17 sensörlü cildi sıkan Lycra giysi, mümkün olan en iyi veri kaydını sağlar. 20 ms’lik düşük gecikme süresi, onu her türlü canlı uygulama veya gerçek zamanlı işlem hattı için ideal kılar. Dünya çapındaki prodüksiyon stüdyolarının, spor uygulayıcılarının ve uzman sağlık hizmeti sağlayıcılarının güvendiği MVN Link, bilgisayarınızdan uzakta, birden fazla nesneden gelen yüksek etkili ve son derece dinamik hareketleri yakalamanıza olanak tanır. 150 m’lik kablosuz kapsama alanının özgürlüğünü, daha az temizlikle gelen verimlilikle birleştirin.

MANUS
QUANTUM META GLOVES

Her türlü işlem hattı için bir sonraki seviye parmak yakalama. Zahmetsizce yakalanan doğal hareketler

Real-time streaming with MANUS Core

Yepyeni Kuantum İzleme Teknolojisi​

Hassas Quantum izleme teknolojimizi kullanarak her ayrıntılı hareketi yakalayın. Parmak yakalamanızda artık herhangi bir sınırlama yoktur. Hareketlerinizin gerçeğe yakın hissini kaybetmeden animasyon yaparken değerli zamanınızdan tasarruf edin.

Scroll to top